12.11.2014
• anonym  |  12.11.2014 13:17:35  |  IP: 82.100.---.---
8.11.2014 Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava 4:2...........
Z webu FC Vysočina:
"Proti silnému celku Brna jsme začali výborně. Ihned ve 2´se nám podařilo výborně sehrát přečíslení 3:2, kdy Pojezný našel Havlína a ten prostřelil brankáře. Domácí byli nebezpeční zejména z rychlých protiútoků, ale paradoxně vyrovnali povedenou střelou z 25 metrů. Obraz hry v 1. poločase byl vyrovnaný, skóre se však do jeho konce neměnilo. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně. Naše snaha byla korunována díky aktivitě Havla, který sebral míč obránci, obešel z boku i brankáře a lišácky skóroval. Zbrojovka je však velmi kvalitní tým a opět vyrovnala. Za stavu 2:2 jsme předvedli hezkou křídelní akci kdy po ose Pojezný - Novák - Havel posledně jmenovaný postupoval sám na brankáře, ten výborným zákrokem vyrazil na roh. Po jeho rozehrání platilo známé Nedáš - Dostaneš. Rychlý kontr Brna znamenal pro domácí vedení. Když jsme se pomalu nadechovali k závěrečné snaze o vyrovnání, domácí rozhodli o svém vítězství. Sehráli jsme opticky vyrovnané utkání, kdy domácí byli v koncovce efektivnější." řekl po utkání trenér Lukáš Staněk.

21.10.2014
• anonym  |  21.10.2014 12:40:41  |  IP: 82.100.---.---
FC Zbrojovka Brno "U14" - FC FASTAV Zlín "U14" 4:0 (1:0). (hráno 18.10.2014)
Z webu FC FASTAV Zlín:
Starším žákům Zlína se v Brně vůbec nevedlo
Tyto výjezdy do Brna se nepodařily. Ve 12. kole soutěže Sportovních středisek mládeže skupiny Top zajížděli starší žáci Zlína na hřiště Zbrojovky. A v zápasech se mladým ševcům nedařilo. V obou kategoriích podlehli domácímu favoritovi rozdílem 0:4.

V kategorii patnáctiletých se ujali domácí vedení hned v páté minutě po zlínském nedůrazu, špatném dostoupení a střele Macha zpoza hranice velkého vápna - 1:0. Mladí ševci poté převzali otěže zápasu, drželi míč a snažili se diktovat tempo hry, brněnských nepřesností však využít nedokázali.
Na začátku druhé půle dokonce mohli Zlínští vyrovnat, ale Kaláb rychlý protiútok zakončil mimo branku. Vzápětí domácí zakončili pěknou kombinační akci přesnou přízemní střelou - 2:0. Po hodině hry využila Zbrojovka hostující chyby při pokrytí standardní situace a přidala další branku - 3:0. V poslední minutě utkání si pak mladí ševci vypili kalich hořkosti až do dna.
„V poli se hrál vyrovnaný zápas v solidním tempu a kvalitě s šancemi na obou stranách. Domácí byli ale jasně lepší v zakončení. Pro nás je výsledek až krutý. Stále nám chybí větší důraz a kvalita pří zakončení, za což v zápasech pykáme," uvedl asistent zlínského trenéra Radek Matulík.
To utkání v kategorii čtrnáctiletých bylo jednoznačné nejen výsledkově, ale také herně. Zatímco Brno ze své převahy vytěžilo znovu čtyři branky a vyhrálo již popáté v řadě, mladí ševci si vyloženou brankovou příležitost vytvořit nedokázali.

16.09.2014
• anonym  |  16.09.2014 12:48:02  |  IP: 82.100.---.---
Zbrojovka Brno - MFK Frýdek - Místek 1:1 (hráno 6.9.2014)

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (10.9.2014)
• anonym  |  16.09.2014 12:43:19  |  IP: 82.100.---.---
1. FC Slovácko – Zbrojovka Brno 0:4 (0:3) /hráno 9.8.2014/
Z webu 1. FC Slovácko:
I když naše U14 od začátku přípravy prohrála ze 14 zápasů pouze jediný, tentokrát bylo hned od začátku jasné, že soupeř z Brna bude nad její síly. Zbrojovka byla po celý zápas lepší a zcela zaslouženě vyhrála.

Bohužel hned v první minutě Slovácko inkasovalo gól po dvou hrubých chybách v blízkosti své branky. Tato situace hodně zapůsobila na psychiku domácích, kteří se nedokázali dostat do hry a kupili další chyby. V 17. minutě po zbytečném faulu v blízkosti velkého vápna, zvýšili Zbrojováci na 0:2 po krásném přímém kopu. V samotném závěru prvního poločasu se hosté prosadili po centrovaném míči a střele z těsné blízkosti, 0:3. Ve druhém poločasu se hrálo dlouho bez branek, ale s několika šancemi na obou stranách. Nakonec se opět prosadili pouze hráči Brna, kdy osm minut před koncem upravili na konečných 0:4.
• anonym  |  16.09.2014 12:31:15  |  IP: 82.100.---.---
Zbrojovka Brno - MFK Frýdek - Místek (hráno 6.9.2014)
Z webu FM:
V tréninkovém centru Brna jsme odehráli kvalitní utkání, zvláště v prvním poločase, kdy jsme šli do vedení a ještě jsme si vytvořili pár dobrých šancí na vstřelení branky. Bohužel jsme nezvládli koncovku. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak kvalitní, dávali jsme domácím hodně prostoru a dovolili vyrovnat.
• anonym  |  16.09.2014 12:25:21  |  IP: 82.100.---.---
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno (10.9.2014)
Z webu Sigmy: V domácím utkání se Zbrojovkou jsme nastoupili proti technicky výbornému soupeři. Utkání ve velkém tempu jsme zvládli rychlostí, důrazem a nasazením. Chyběla rychlejší práce s míčem a kvalitnější kombinace, která trpěla především nepřesnými přihrávkami. Díky lepšímu vstupu a důrazu ve středu hřiště se po přihrávce za obranu prosadil Machala. V poslední fázi náročného utkání nedokázali někteří střídající hráči svým nasazením a přístupem oživit hru, podržet míč a soupeř po zbytečné ztrátě na polovině hřiště vyrovnal.

25.08.2014
• anonym  |  25.08.2014 11:17:22  |  IP: 82.100.---.---
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno 0:4
z webu Vysočiny: „Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Zdobil nás důraz a dobrý pohyb. Získávali jsme územní převahu a dařila se hra po stranách. V 5´se nám poprvé podařilo nebezpečně ohrozit bránu Brna, avšak v zakončení jsme nebyli důrazní. Po čtvrt hodině hry se zrodila naše největší šance. Diviš si správně naběhl na dlouhý míč, přihrál na nabíhajícího Havlína, který samostatný nájezd neproměnil. Odražený míč se následně snažil vrátit z hranice PU do brány Šrámek, ale jeho povedenou střelu brankář Brna zneškodnil. To, co se nepovedlo nám, se bohužel povedlo soupeři. Odvrácený míč z našeho PU nechytatelně vrátil záložník hostí do pravého horního rohu. V tento moment to bylo velmi nespravedlivé, ale takový fotbal zkrátka je. A aby toho nebylo málo, v poslední minutě 1. půle jsme nezachytili rychlý protiútok, stopeři byli pozdě u útočníka, který zleva zakončoval, střelu se sice zblokovat podařilo, ale za tu cenu, že míč změnil směr a tím znemožnil dobrou reakci brankáři 0-2. Samozřejmě jsme chtěli po změně stran utkání zvrátit, ale ukázalo se, že Brno do 2. poločasu poslalo ještě větší kvalitu, než tomu bylo v 1. poločase. V této části hry dominovali hosté. My se dostávali pouze k rušivým protiútokům, kterým scházela větší kvalita v předfinální fázi. K té finální jsme se prakticky nedostali. Třetí branka v naší síti byla nešťastná, ale vyplynula z tlaku Brna v našem PU, kdy jsme si díky nešikovnosti při snaze odkopnout míč vsítili vlastence. Skóre uzavřel proměněný pokutový kop, kdy obrana nebyla schoopna ve třech lidech odebrat útočníkovi míč a toho jsme následně podrazili. Utkání jsme neodehráli vůbec zle. Tým pracoval velmi dobře. Bohužel soupeř má ve svém středu rozdílové hráče. Otázka je, jak by se vyvýjelo utkání, kdybychom do vedení šli my. Brnu gratuluji k vítězství, které bylo zasloužené.“ řekl po utkání trenér Lukáš Staněk.

7:14 (2:10)

Góly Vysočiny: Novák 2x, Ritter, Pojezný, Šrámek, Vrtal, Chvátal.
Góly Zbrojovky: Hložek 2, Lhotecký 2, Lacka 2, Rek, Gehringer, Malý, Kuba, Pokorný, Šmíd, Radakovič, Peška.